دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

مبلمان اداری لوکس و لاکچری

 

مبلمان اداری لوکس و لاکچری

مبلمان اداری لوکس و لاکچریReviewed by Adminon Oct 16Rating: 5.0

یکی از مهمترین مواردی که می تواند در دکوراسیون یک محیط اداری بسیار موثر باشد نوع مبلمان اداری است که در انجا به کار گرفته می شود. بر همین اساس باید نهایت دقت را به عمل اورد تا بتوان بهترینمدل های مبلمان را برای محیط مورد نظرتان تهیه کرد. مجموعه دکوراسیون داخلی لاکچری با دار بودن کادری تخصصی در زمینه تولید  و طراحی انواع مبلمان اداری مدرن آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه به شما متقاضیان عزیز است.

محیط کاری شما محیطی است که شما تقریبا نیمی از یک روزتان را در انجا طی خواهید کرد و این خیلی مهم است که در طول این مدت در محیطی قرار گرفته باشید که دارای حس و حال و انرژی مثبت باشد. همه می دانیم که نوع دکوراسیون داخلی هر محیط می تواند بسیار تاثیر گذار باشد بر این موضوع و مبحث مبلمان های اداری هم چون نقش بسزایی در  شکل گرفتن دکوراسیون محیط اداری شما دارد پس می تواند عامل مهمی در این  قضیه محسوب شود.

و اما در این بخش لازم می داینم چند نکته مهم را قبل از اینکه بخواهید دست به انخاب نهایی مبلمان برای اداره خود نمایید عنوان کنیم :

1-ابتدا باید به صورت دقیق نیاز سنجی کنید و بر اساس نیازی که دارید اقدام به خرید کنید همچنین باید دید ظرفیت و فضای دفتر کاری شما چگونه است و بر ان اساس مبلمانی را خرید نمایید که بعدا دچار مشکل نشوید.

2- در بخش بعدی باید دید که آیا اداره شما دارای رنگ سازمانی خاصی است و بر همان اساس به انتخاب رنگ مبل مورد نظرتان اقدام کنید.

 

 

ما در مجموعه لاکچری آماده ارائه هر گونه مشاوره قبل از خرید به شما عزیزان هستیم. شما می توانید نیازهای خودتان را به ما بگویید تا ما بر اساس همان و بر طبق بودجه مورد نظرتان بهترین ها را به شما پیشنهاد کنیم.

دقت نمایید مبلمان اداری شما باید به گونه ای باشد تا کارمندان که مجبور هستند ساعت های طولانی بروی صندلی و پشت میز خود باشند دچار خستگی نشوند. استاندارد بودن مبلمان بسیار باید مورد توجه قرار گیرد.هر چقدر که کارمندان شما احساس خوشایندی داشته باشد در نتیجه میزان راندمان کاریتان نیز بالاتر خواهد رفت . در واقع به زبان ساده تر می توان اینگونه بیان نمود که  زمانیکه بروی یک مبل می نشینید باید احساس خوشایندی به شما دست دهد و بعد از گذشت چند دقیقه دچار خستگی نشوید.ممکن است ظاهر یک مبل بسیار عالی و شیک باشد اما در واقع به خاطر طراحی نادرست ان حس خوب را در هنگام استفاده به شما ندهد .پس دقت نمایید تنها از روی ظاهر دست به انتخاب نزنید.

 

 


برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در سه شنبه 19 آبان 1395ساعت 15:05 توسط مهران | | بازدید : 319